"Моя дружба з Медведчуком в лапках": Грицак прокоментував скандальні плівки

Ексочільник СБУ пояснив, що могло бути причиною появи плівок Медведчука і Суркова

"Моя дружба з Медведчуком в лапках": Грицак прокоментував скандальні плівки

Ексголова СБУ Василь Грицак прокоментував в ефірі каналу "Україна 24" нові плівки з нібито розмовою політика Віктора Медведчука і колишнього помічника президента Росії Владислава Суркова, на яких фігурує його ім'я.

"По-перше, скажу, що з червня 2019 року, коли я пішов у запас,  я не дав жодного коментаря чи інтерв'ю, бо вважаю, що колишній очільник спецслужби не повинен ходити по ефірах і давати коментарі, оскільки війна триває. У голові багато думок і є що сказати, але сьогодні той випадок, коли я вирішив висловитись. Хочу сказати, що мене можна звинуватити у будь-чому, але точно не в дружбі з Медведчуком і не в тому, що я працюю на країну-агресора. Далі говоритиму факти", — сказав він.

Читайте також: "Плівки Медведчука": у Зеленського назвали два важливих моменти

Популярні відео

На думку Грицака, появою цих плівок, можливо, хочуть відволікти увагу від інших скандалів.

"У багатьох чомусь склалось враження, що зараз почали працювати за структурою, яку очолює Медведчук, "Український вибір – право народу". Це не так. Звідки з’явилися плівки – у мене є свої думки, я б не хотів їх зараз в ефірі для всіх поширювати. Я сам як ніхто зацікавлений, аби розібратися в цій ситуації максимально глибоко. Навіть не важливо, звідки вони з’явилися, чи автентичний голос, чи вони змонтовані – це може показати експертиза. Якщо буде бажання правоохоронців – я буду максимально сприяти розслідуванню.

Дії людей, які це зробили – мотиви можуть бути різні. Зараз в країні виникає багато скандальних ситуацій, комусь, можливо, треба відволікти увагу від тих скандалів. Друге, я не виключаю, що ті, хто це зробив, є гвинтиком  або виконавчим механізмом російської гібридної машини, яка буде завжди компрометувати тих, хто пройшов війну і робив все для захисту незалежності України", — сказав він.

Нагадаємо, на новій плівці співрозмовники згадують Грицака як нібито контактну особу в переговорах з бойовиками з питань Дебальцевого, "поставок туди готівки" і звільнення полонених. Перші плівки Медведчука та Суркова з'явилися у мережі наприкінці лютого.

Джерело Україна 24 Теги