Виключення Дубинського з фракції та партії: в "Слузі народу" дали коментар

Данило Гетманцев прокоментував виключення колеги з фракції у парламенті

Виключення Дубинського з фракції та партії: в "Слузі народу" дали коментар

Нардеп від "Слуги народу" Данило Гетманцев розповів в ефірі каналу "Україна 24", чому виключили з парламентської фракції нардепа Олександра Дубинського.

"Наскільки я розумію, за порушення партійної дисципліни. Голосувала вся фракція за його виключення. Перед фракцією була подана повна, напевно, інформація про те чи інше втручання нашого колеги у вибори в іншій державі. Це стало тією підставою, що було піднято питання на розгляд партії", — сказав він.

Читайте також: "Двічі дива не буває": політик пояснив важливе рішення партії "Слуга народу"

Популярні відео

За словами Гетманцева, виключення Дубінського з самої партії з цим не пов'язане.

"З партії (чому його виключили – ред.), я не знаю, з партії абсолютно не з цієї причини. Він був на з’їзді та навіть увійшов до керівних органів. Ви ж допускаєте, що між включенням до керівних органів і виключенням були ще якісь події, які сталися, наприклад, на вихідних. Я не можу коментувати ці питання – це до керівництва партії", — сказав він.

Нагадаємо, Дубинського виключили з парламентської фракції "Слуга народу" 1 лютого. "За" проголосували 198 нардепів, 29 були проти, 19 — утрималися. 15 березня стало відомо, що Дубинського також виключили з партії "Слуга народу".

Джерело Україна 24 Теги