Трохи занепокоєні: у "Слузі народу" розповіли про можливості коаліції з "Батьківщиною"

Олександр Корнієнко та Валентин Наливайченко трохи посперечалися про можливість об'єднання фракцій в парламенті

Трохи занепокоєні: у "Слузі народу" розповіли про можливості коаліції з "Батьківщиною"

Депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко і Валентин Наливайченко з "Батьківщини" в ефірі каналу "Україна 24" прокоментували можливість коаліції своїх політичних сил.

"Офіційно ніяких листів від "Батьківщини" не надходило. Публічна комунікація з використанням термінів "безлика маса невігласів" від лідера фракції, яка пропонує себе і свою політсилу в коаліцію... не думаю, що це дружня мова, яка нас наблизить до результативних переговорів. Щодо коаліції можуть бути різні розмови, ми неодноразово коментували, що говорити треба про принципи, програми, що в них є схожого, поки я бачу одні протилежності. Позиція щодо земельної реформи стала таким наріжним каменем", - сказав Корнієнко.

Читайте також: Йдуть переговори з Зеленським — у "Батьківщині" розповіли про можливе об'єднання зі "Слугою народу

Популярні відео

Наливайченко зазначив, що його фракція "відстоює позицію громадян України".

"Ми відстоюємо одне - позицію громадян України, щоб не допустити відчуження земель іноземним юридичним особам, а така загроза є в чинному законопроєкті. Щоб не прибирали родючий прошарок, щоб дістатися до надр. Ми б'ємося за кожен клаптик землі, а не проти громадян і опонентів", - сказав Наливайченко.

Читайте також: "Кожні два тижні мені кажуть - кінець монобільшості": Давид Арахамія про ситуацію в Раді

Корнієнко на це відповів, що є "недружня мова" з боку "Батьківщини".

"Ми, як кажуть на Заході, deeply concerned, трохи занепокоєні", - сказав Корнієнко.

Раніше депутати Михайло Цимбалюк ( "Батьківщина") і Юрій Камельчук ( "Слуга народу") в ефірі телеканалу "Україна 24" прокоментували чутки про можливе створення коаліції цих двох політсил у Раді.

Джерело Україна 24 Теги