"Ми подали три пропозиції" — в "Батьківщині" висловилися про коаліцію зі "Слугою народу"

Валентин Наливайченко розповів, хто ініціював розмови про коаліцію

"Ми подали три пропозиції" — в "Батьківщині" висловилися про коаліцію зі "Слугою народу"

Ініціатором можливої коаліції фракцій "Батьківщина" і "Слуга народу" була "Батьківщина" — про це розповів нардеп від цієї фракції Валентин Наливайченко в ефірі каналу "Україна 24".

"Ми вийшли з готовим пакетом законопроєктів. Перший — це зниження тарифів утричі, друге — енергетичний пакет, насамперед заборона імпорту з країни-агресора, і третє — питання, які пов'язані з безпекою, соціалкою та іншими питаннями. Насправді це три пакети. Нам не потрібно ні бюрократів, ні довгих коаліційних переговорів. Ми поклали на стіл монобільшості три пріоритети. Беремо і діємо, тут і зараз. Якщо ми будемо розмовляти, чекати, що скажуть скептики... Скептики дивляться назад. А ми оптимісти, ми дивимося вперед", — сказав він.

Читайте також: Моя пропозиція у них на столі — Тимошенко висловилась щодо союзу зі "Слугою народу"

Популярні відео

При цьому Наливайченко вважає, що питання коаліції не стоїть на першому місці.

"Зараз потрібна не стільки коаліція, скільки сильний професійний уряд. Зміна політики, щоб з'явилися професійні люди. Це номер один. І цей уряд повинен діяти за конкретною програмою", — сказав він.

Раніше нардеп від "Слуги народу" Юрій Камельчук наголосив, що монобільшість у Верховній Раді сьогодні може ухвалювати закони без підтримки інших партій.

Джерело Україна 24 Теги