Росіяни відверто брешуть — Арестович про мирний план щодо Донбасу

Радник української делегації в ТКГ розповів, чому Росія заявляє, що не знає про план

Росіяни відверто брешуть — Арестович про мирний план щодо Донбасу

Радник голови української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович розповів в ефірі каналу "Україна 24" про мирний план для Донбасу, який підготували Україна, Франція та Німеччина.

"Росіяни відверто брешуть. Вони чудово знають про цей план, тому що він відбувається не однобічно і Росію не ставлять перед фактом, а в рамках спілкування на рівні політичних радників. Його представляють голови МЗС Франції та Німеччини відповідно. Тут вони (росіяни – ред.) зображують таке собі політичне лицемірство, кажучи, що вони про це нічого не знають. Ці кластери узгоджені з ними, вони знають їх. На жаль, я не можу повідомити конкретні нариси, тому що я сам про них не знаю, вони зберігаються конфіденційно", — сказав він. 

Читайте також: Росії доведеться вступити в новий формат — експерт про переговори щодо Донбасу

Популярні відео

За словами Арестовича, нічого принципово нового в цьому плані немає.

"Я точно знаю, що там немає зради, перетину червоних ліній. Там скоріше за все прив’язано до конкретних пунктів, які були досягнуті раніше у "нормандському" та "мінському" форматах, просто до послідовності їх виконання. Там нічого не додається до уже існуючих "нормандських" та "мінських" угод, і не може бути додано, тому що Франція і Німеччина не будуть перекидати ці домовленості, в яких вони є посередниками та гарантами", — сказав він.

Читайте також: "Путін зневажає слабких": ексміністр розповів, як повернути Крим і Донбас

Нагадаємо, Україна спільно з Німеччиною і Францією розробила план відновлення миру на Донбасі. Росія документ досі не схвалила. У Кремлі заявили, що нібито нічого не чули про план.

Джерело Україна 24 Теги