Центр протидії дезінформації: експерт вказав на важливий принцип його роботи

"Я б не хотів, щоб Центр займався лише розвінчанням і спростуванням якихось фейків", - зазначив експерт

Центр протидії дезінформації: експерт вказав на важливий принцип його роботи

Виконавчий директор проєкту StopFake Руслан Дейниченко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про те, чим має займатися Центр протидії дезінформації.

«Я б не хотів, щоб Центр займався лише розвінчанням і спростуванням якихось фейків і медіаграмотністю – щоб ми вчили наших глядачів, щоб вони постійно дивилися якісь новини й на кожній новині думали, це правда чи неправда. Мені здається, що такий орган має стежити за тим, щоб на наших телевізійних каналах у телевізійних новинах не було якраз фейків, щоб людям не доводилося на власний розсуд оцінювати, щоб не було таких каналів поширення – російської дезінформації чи будь-якої іншої», - зазначив експерт.

Читайте також: "Все робиться в хаосі" — журналістка про реалізацію ідеї Зеленського

Він наголосив, що Центр протидії дезінформації має займатися стратегічними речами.

«Це дуже важка журналістська робота – перевірити кожне повідомлення, чи воно правдиве, наскільки воно маніпулятивне. Мені здається, цей Центр має займатися координацією і якимись стратегічними речами. Ми (StopFake – ред.) зустрічалися і з секретарем РНБО, і з представниками міністерств, у яких є ідеї, як запровадити медіаграмотність у школах, як Україна може зробити більш ефективними свої зусилля щодо протидії російській дезінформації. Тому наша експертиза має попит», - заявив Дейниченко.

Популярні відео

Читайте також: "В Україні народжується нова спецслужба": експерт про боротьбу з пропагандою Росії

Раніше депутатка зі "Слуги народу" Євгенія Кравчук розповіла про головні завдання Центру протидії дезінформації.

Джерело Україна 24 Теги