Робимо з Криму "валізу без ручки": конфліктолог оцінив дії української влади

Конфліктолог-міжнародник вважає, що на місцеве населення надії мало

Робимо з Криму "валізу без ручки": конфліктолог оцінив дії української влади

Конфліктолог-міжнародник Григорій Перепелиця вважає, що влада України просуває правильну політику щодо деокупації Криму.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24".

На думку Перепелиці, місцеве населення ніяк не вплине на реінтеграцію.

"Складно говорити про реінтеграцію Криму в Україну, зараз він перетворений у надзвичайно потужну військову базу. І якщо за радянських часів закритим містом був один Севастополь, то фактично зараз на таку зону перетворився весь Кримський півострів. У цій ситуації складно говорити, що місцеве населення може бути задіяне в реінтеграції", - сказав експерт.

Читайте також: Не у 2014-му: історикиня пояснила, коли почалася анексія Криму Росією

Популярні відео

Перепелиця позитивно оцінив створення Кримської платформи й стратегії з деокупації.

"Вихід один: влада України зараз на правильному шляху, це організація Кримської платформи й стратегії з деокупації Криму. Ця стратегія полягає в тому, щоб перетворити Крим на таку валізу без ручки шляхом посилення міжнародного статусу Криму як окупованої території. Цей статус забороняє мореплавання і заходи в кримські порти. Будь-якому інвестору, навіть китайському, немає сенсу вкладати туди свої інвестиції, тому що як тільки китайські судна зайдуть до Криму, вони будуть заарештовані в інших портах", - сказав Перепелиця.

Читайте також: У Росії змінилося ставлення до окупованого Криму: озвучені подробиці

Конфліктолог звернув увагу на те, що Росія окупувала не тільки сам Крим, а й водний простір навколо нього, і фактично позбавила Україну виходу в море.

Нагадаємо, раніше член уряду Криму у 2009-2014 роках Олександр Лієв в ефірі каналу "Україна 24" розповів про стратегію деокупації Криму.

Джерело Україна 24 Теги