Моя пропозиція у них на столі - Тимошенко висловилась щодо союзу зі "Слугою народу"

Лідерка "Батьківщини" підтвердила переговори з монобільшістю

Моя пропозиція у них на столі - Тимошенко висловилась щодо союзу зі "Слугою народу"

Лідерка партії "Батьківщина", народна депутатка Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу "Україна 24" підтвердила, що зробила партії "Слуга народу" пропозицію щодо створення коаліції у Верховній Раді й переформатування уряду.

За її словами, саме "Батьківщина" була ініціатором цього.

"Коли я побачила, наскільки важка економічна, медична, соціальна ситуація, наскільки все це загнано в глухий кут, я просто вийшла і сказала: слухайте, далі це вже може бути невідновлювальним, ми просто можемо пройти точку неповернення. Давайте робити сильний національний уряд, давайте робити сильну політику, сильні рішення і діяти негайно. І я сказала, що якщо президент готовий змінити стратегію країни із зовнішнього безглуздого управління українців на національну політику, яка підніматиме цілі галузі, яка замінить повністю всю логіку реформування охорони здоров'я... Якщо ви готові змінити стратегію, я готова стати поряд з вами, уся моя команда готова бути поряд, і ми допоможемо підняти країну з цих уламків", - розповіла Тимошенко.

Читайте також: "Можу бути союзником президента лише в одному випадку": Юлія Тимошенко про Раду та Кабмін

Популярні відео

Лідерка "Батьківщини" зазначила, що "певний час переговори йшли".

"І я можу сказати, що моя пропозиція заради того, щоб зараз врятувати ситуацію, залишається у них на столі. Але це їхнє рішення – продовжити цей хаос, безглуздя і щоденне прийняття рішень проти національних інтересів, або повернутися до відродження величі України, її індустріальної потужності й правильної соціальної політики", - наголосила вона.

Читайте також: В "Слузі народу" сказали, чи варто звільняти Степанова

Раніше народний депутат з "Батьківщини" Михайло Волинець в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що переговори про об'єднання "Слуги народу" і "Батьківщини" в парламенті ведуться ще з минулого року.

Своєю чергою нардеп від "Слуги народу" Юрій Камельчук наголосив, що монобільшість у Верховній Раді сьогодні може ухвалювати закони без підтримки інших партій.

Джерело Україна 24 Теги