"Все робиться в хаосі" — журналістка про реалізацію ідеї Зеленського

Наталія Лигачова розповіла, чого не вистачає Центру протидії дезінформації

"Все робиться в хаосі" — журналістка про реалізацію ідеї Зеленського

Головний редактор видання "Детектор медіа" Наталія Лигачова висловилася в ефірі каналу "Україна 24" про Центр протидії дезінформації, створення якого анонсував президент Володимир Зеленський.

"Наскільки мені відомо, на останньому засіданні РНБО не було прийнято рішення про створення цього центру, і ми не знаємо, хто буде керівником. Це важливо, тому що для того, щоб це був неполітичний орган, керівник повинен бути перш за все фахівцем, а не політичним діячем. Я бачила таблицю, що центр, який буде створений при міністерстві, координуватиме діяльність з центром при РНБО", — сказала вона.

Читайте також: "В Україні народжується нова спецслужба": експерт про боротьбу з пропагандою Росії

Популярні відео

На думку Лигачової, в роботі над Центром не вистачає стратегічних рішень.

"РНБО — це зрозумілий крок, оскільки саме на рівні ради можна співпрацювати з міжнародними партнерами, Міністерство культури не здатне настільки вибудовувати комунікацію. Але яким чином вони співпрацюватимуть між собою, які у них будуть функції... Я не думаю, що це буде дублювання, але поки що ми бачимо деякий хаос. Думаю, насправді ще не прийняті стратегічні рішення. Президент сказав, що потрібно щось робити, але робиться все в повному хаосі", — сказала вона.

Раніше депутатка зі "Слуги народу" Євгенія Кравчук розповіла про головні завдання Центру протидії дезінформації.

Джерело Україна 24 Теги