"Двічі дива не буває": політик пояснив важливе рішення партії "Слуга народу"

Петро Охотін розповів, що змінилося для правлячої партії за два роки

"Двічі дива не буває": політик пояснив важливе рішення партії "Слуга народу"

Партія "Слуга народу" вирішила посилити роботу на місцях. Політичний аналітик Петро Охотін розповів в ефірі каналу "Україна 24", для чого це робиться.

"На парламентських виборах 2019 року люди голосували не за кота в мішку, а за Володимира Зеленського, це був меседж: підтримайте партію і буде монобільшість. Через це дійсно можна було хоч на кота наклеїти ярлик, просто був такий тренд, оскільки був великий авторитет Зеленського. Зараз йдеться про те, що двічі дива не буває. 2019 рік був феноменальним з точки зору політтехнологій, раніше так ніхто не працював, ну і сам бренд Зеленського був капіталізований з 1997 року, коли він почав виступати на телебаченні", — сказав він.

Читайте також: Зміни в Кабміні: "слуга народу" розповіла, чи чекати на звільнення міністрів

Популярні відео

За словами експерта, зараз партії потрібно посилювати свою роботу з виборцями.

"Зараз таких людей немає, і партія повинна починати вести низову роботу - знаходити прихильників, працювати з ними, залучати актив, працювати з опонентами. Інакше вже не вийде. І ми бачимо, що як би не говорили, що "все вийде в смартфон, і ми зі смартфона будемо з вами говорити" — ні, все одно люди на місцях хочуть, щоб їхні проблеми вирішували на місці", — сказав він.

Читайте також: Будемо співпрацювати з Facebook і YouTubе — "слуга народу" про гучну ідею Зеленського

Нагадаємо, 13 березня пройшов з'їзд правлячої партії "Слуга народу". На ньому, зокрема, було прийнято рішення про створення в структурі партії політичної ради та національної ради громад.

Джерело Україна 24 Теги