Новий мирний план щодо Донбасу: в ТКГ спрогнозували відповідь Росії

План України, Франції та Німеччини повинен бути презентований до кінця березня

Новий мирний план щодо Донбасу: в ТКГ спрогнозували відповідь Росії

Новий план спільних кроків з мирного врегулювання на Донбасі, який розробили Україна, Німеччина і Франція, викличе протести з боку Росії.

Такий прогноз озвучив в ефірі телеканалу "Україна 24" член української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Сергій Гармаш.

"На жаль, я не бачив цього плану. Станом на минулий тиждень я не бачив людини в делегації, яка б бачила його... Ми знаємо, що він відрізняється від плану, який презентував Кравчук, який ми обговорюємо в ТКГ. Цього тижня ми дізналися з виступу Єрмака, що цей план завершено. Це, власне, не можна назвати планом, це пропозиції за кластерами - низка заходів для виконання Мінських угод", - сказав він.

Читайте також: "Ідіть до чортової матері": Кравчук жорстко осадив Росію через Донбас

Популярні відео

За словами Гармаша, Росія вже на початковому етапі розробки цих пропозицій заявила, що це не може бути планом, "оскільки нормандська четвірка не може втручатися в справи України".

"Тому я прогнозую, що Росія не прийме і цей план, запропонований Німеччиною, Францією та Україною", - підкреслив член української делегації в ТКГ.

Гармаш додав, що Україна на переговорах у рамках ТКГ продовжує наполягати на розгляді її пропозицій, відомих як план Кравчука. Своєю чергою Росія наполягає на обговоренні плану ОРДЛО.

Читайте також: Росія не готова до більшої ескалації на Донбасі: експерт назвав причину

Нагадаємо, радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович повідомив, що план України, Німеччини та Франції щодо Донбасу повинен бути презентований до кінця березня під час чергової зустрічі політичних радників "нормандської четвірки".

Раніше в ефірі каналу "Україна 24" Олексій Арестович прокоментував інформацію про дозвіл на "попереджувальний вогонь для придушення вогневих точок противника" в так званій "ДНР".

Джерело Україна 24 Теги