Арестович розповів, коли презентують план України, Німеччини та Франції щодо Донбасу

Подробиці плану не озвучуються через конфіденційність

Арестович розповів, коли презентують план України, Німеччини та Франції щодо Донбасу

Україна, Німеччина і Франція розробили план мирного врегулювання конфлікту на Донбасі й, за словами глави Офісу президента Андрія Єрмака, очікують реакції Росії. Радник української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович в ефірі каналу "Україна 24" розповів про даний план.

"Зараз є план спільних кроків так званий, який обговорюється в рамках ТКГ. Франція і Німеччина ініціативно розробили власний план, він називається "кластери", який передбачає їхні ініціативи щодо врегулювання конфлікту. Вони обговорюються під час зустрічей політичних радників", - сказав консультант.

Читайте також: Росія не готова до більшої ескалації на Донбасі: експерт назвав причину

Популярні відео

Арестович відмовився озвучити подробиці плану, пославшись на конфіденційність інформації.

"План повинен бути презентований до кінця березня, під час чергової зустрічі політичних радників. Подробиці не розголошуються, це домовленість про конфіденційність, тільки після прийняття відповідних угод їх озвучать", - сказав консультант.

Читайте також: "Ідіть до чортової матері": Кравчук жорстко осадив Росію через Донбас

Арестович також зазначив, що "Росія насправді прекрасно знає, що відбувається".

Раніше в ефірі каналу "Україна 24" Олексій Арестович прокоментував інформацію про дозвіл на "попереджувальний вогонь для придушення вогневих точок противника" в так званій "ДНР".

Джерело Україна 24 Теги