Дмитро Гордон назвав імена тих, хто може врятувати країну

Журналіст вважає, що президенту потрібно скликати тих, хто "в змозі працювати для країни"

Дмитро Гордон назвав імена тих, хто може врятувати країну

Відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі каналу "Україна 24" порадив президенту Володимиру Зеленському зібрати "уряд національного порятунку" і назвав прізвища людей, які могли б туди увійти.

"Я вважаю, що президенту непогано б запросити й посадити за один стіл таких людей, як Саакашвілі, Смешко, Аваков, Яценюк, Гройсман, Тігіпко, Тимошенко. Зібрати всіх, хто в змозі попрацювати для країни. Сказати: друзі, створюємо уряд національного порятунку, який не є політичним. Домовтеся між собою, хто буде прем'єр-міністром, розберіть пости, і рятуймо країну", - сказав журналіст.

Читайте також: "Це серйозно": Гордон знову заявив про тривожну для України дату

Популярні відео

Гордон зазначив, що це його особиста ідея, і авторство він залишає за собою.

"Мені здається, ця ідея, це моя особиста ідея, створення уряду національного порятунку з таких людей, може послужити Україні. Я це закидаю туди, у верхні сфери, вона обов'язково туди дійде, і мені цікава зворотна реакція", - сказав Гордон.

Читайте також: Не впорався — до побачення: Гордон жорстко пройшовся по одному з міністрів

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" Дмитро Гордон висловив думку, що питання мови, національності та віросповідання сьогодні "розтягують на частини" Україну, а люди, які їх піднімають, є ворогами країни.

Джерело Україна 24 Теги