Розмова Зеленського і Байдена: політолог назвав три головні теми

Олександр Краєв розповів, про що треба поговорити президентам України та США

Розмова Зеленського і Байдена: політолог назвав три головні теми

Політичний експерт Олександр Краєв назвав в ефірі каналу "Україна 24" три теми, які повинні будуть обговорити президент України Володимир Зеленський і президент США Джо Байден, коли між ними відбудеться розмова.

"Перша тема, яка вже і Байденом багато де опрацьовувалася, і згадувалася під час президентських перегонів, — це опір агресії Російської Федерації. Цю тему Байден підіймав навіть під час переговорів з Путіним, хоча в принципі Україна тоді не була однією з тем, які вони повинні були згадати. Але все одно він порушив питання безпеки України. Для нас це позитивний момент, ми повинні його використовувати та розвивати", — сказав він.

Читайте також: Ексміністр пояснив, про що Зеленський має говорити з Байденом

Популярні відео

Дві інші теми, за словами експерта, це економіка і безпека.

"Друга важлива тема — це економічна складова. Ми бачимо нові санкції проти українських олігархів, бажання американської сторони допомогти нам у реформах, інституційну співпрацю. Тому пас передали на нашу частину поля, і ми повинні це підтримувати.

Третя, можливо, найважливіша складова, - це безпекова співпраця. Ми бачили нові угоди щодо такої співпраці минулого року, ми пам'ятаємо надання зброї адміністрацією Трампа, і зараз від адміністрації Байдена ми бачимо такі само сигнали. Ми ці сигнали повинні підтримати своєю готовністю до спільних проєктів, обміну досвідом та готовністю до нових угод", — сказав він.

Нагадаємо, раніше колишній міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко дав прогноз щодо телефонної розмови Зеленського і Байдена.

Джерело Україна 24 Теги