"Не потрібно винаходити велосипед": Зеленський назвав спосіб популяризації України

Президент України розповів, як зробити Україну привабливою для іноземців

"Не потрібно винаходити велосипед": Зеленський назвав спосіб популяризації України

Президент України Володимир Зеленський відповів на питання кореспондента "Україна 24" під час форуму "Україна 30", який присвячений питанням культури, медіа та туризму. Голова держави розповів, що потрібно робити, щоб Україна була привабливою для іноземних туристів.

"Крім того, що ми розширюємо наше мовлення, ми повинні рекламувати. Це дуже просто, я вважаю. Пряма реклама, не потрібно винаходити велосипед. Є провідні західні канали, і саме там знаходиться та аудиторія, яка хоче і подорожує.

Не можна на інформаційних каналах постійно розповідати, який привабливий туризм в Україні, тому що там є люди, які хочуть дивитися про політичні події в Україні. Таргетингом цієї інформації повинні займатися професіонали, і я вважаю, що цим ніхто не займався. Витрачати таргетовано гроші з бюджету на пряму рекламу туризму в Україні, інформацію — це ми повинні робити", — сказав він.

Читайте також: На Україну чекає дуже непростий день: Гордон назвав дату

Популярні відео

Також Зеленський відповів на питання про реставрацію об'єктів в популярних туристичних містах. За його словами, пріоритетною є реконструкція будинків, де живуть люди, а вже потім архітектурних пам'яток.

Крім того, президент заговорив про зміни, які торкнуться українських сіл.

"Потрібна реформа села. Насамперед потрібно створити інфраструктуру, а потім дати роботу. Ось дві речі, які потрібно сьогодні зробити в селах і маленьких містечках. Ми зараз готуємо 1600 інфраструктурних проєктів. Це велика програма, вона розрахована на років 9-10", — сказав він.

Раніше радник Зеленського Олег Устенко пояснив долю кредитів МВФ.

Джерело Україна 24 Теги