Може торкнутися кожного українця — нардеп про важливий закон

Муса Магомедов розповів, що не так з законом про декларування майна

Може торкнутися кожного українця — нардеп про важливий закон

В Україні посилять покарання за брехню в деклараціях. Про особливості законопроєкту розповів позафракційний нардеп Муса Магомедов в ефірі каналу "Україна 24".

"Можу сказати, що я поки заповнював декларацію, трохи сам не посивів. Тому що це не просто, і уникнути помилок — досить складна історія. Тому я вважаю, що за законопроєкт в тому вигляді, в якому він пройшов через комітет, голосувати не можна. У мене таке відчуття, що йде певна підміна понять, і все це робиться з такими популістськими цілями, щоб показати, що боремося проти нечесних чиновників, депутатів, насправді замість того, щоб боротися реально проти злочинів, розкрадань, нечесних способів заробляти гроші ", — сказав він.

Читайте також: Застосунок "Дія" доповнять новими послугами: озвучено подробиці

Популярні відео

За словами депутата, закон про декларування торкнеться всіх українців.

"Тут потрібно розуміти наступне — популізму заради за закон можна проголосувати, але потрібно абсолютно точно розуміти, що цей закон буде діяти стосовно всіх українців. Потрібно розуміти, що ми рухаємося в бік загального декларування, в цьому році пропонується нульова декларація для українців, щоб вивести свої активи з тіні. Це один крок. Наступний крок, коли буде загальна декларація, і ті закони, які будуть прийняті зараз, будуть працювати й тоді, причому стосовно кожного українця", — сказав він.

Читайте також: Потрібно справжнє бажання — ексміністр розповів, чому ніхто не сидить за корупцію

Нагадаємо, комітет Верховної Ради з питань правової політики підтримав законопроєкт №4651 президента Володимира Зеленського. Цей закон пропонує повернути позбавлення волі за брехню в деклараціях.

Джерело Україна 24 Теги