Не впорався — до побачення: Гордон жорстко пройшовся по одному з міністрів

Дмитро Гордон розповів, які запитання хотів би поставити Максиму Степанову

Не впорався — до побачення: Гордон жорстко пройшовся по одному з міністрів

До вакцини від коронавірусу CoviShield, яку привезли в Україну, є багато питань, заявив журналіст Дмитро Гордон в ефірі каналу "Україна 24".

"Факт залишається фактом — дуже багато питань до вакцини, яку привезли в Україну. По-перше, ми не знаємо ціну на неї. Я такого ще не бачив, щоб держава вустами міністра охорони здоров'я говорила, що ми не можемо сказати ціну. Нічого собі, не можемо сказати ціну. Ми з вами платимо податки справно. Я плачу величезні податки, і я наймаю чиновників, зокрема й очільника МОЗ, щоб вони забезпечували мені комфортне життя.

Тому голово МОЗ, будь ласкавий, поясни мені, де ти взяв вакцину, по-перше, що це за вакцина, скільки вона коштує. Ми порівняємо ціну на Covishield з цінами на інші вакцини, і ще подивимося, навіщо ти це привіз і так далі. Не треба називати її AstraZeneca, це CoviShield", — сказав він.

Читайте також: Гордон міг стати міністром: ексклюзивні подробиці від журналіста

Гордон заявив, що в разі провалу вакцинації в країні відповісти повинен міністр охорони здоров'я.

"Не треба нас мати за дурнів. У країні є міністр охорони здоров'я, відповідає за вакцинацію Міністерство охорони здоров'я. Не впорався — до побачення, наступний йди сюди. Мені дайте (Степанова — ред.) — роздягну і відправлю ні з чим, з червоними щоками буде йти та руки тремтіти. Лампу поставлю, світло в очі направлю... Мені не подобається, коли мене і моїх громадян мають за ідіотів. Це викликає природне обурення, так не повинно бути", — сказав він.

Популярні відео

Раніше Гордон висловився про те, чи буде третя хвиля коронавірусу і локдаун в Україні.

Джерело Україна 24 Теги