"МВФ обіс***ся": Милованов пояснив скандальний коментар у соцмережі

"Я не бачу, за що тут вибачатись", - зазначив Милованов

"МВФ обіс***ся": Милованов пояснив скандальний коментар у соцмережі

Радник голови Офісу президента Тимофій Милованов в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, чи буде вибачатися перед МВФ за скандальну заяву у коментарі в соцмережі.

«Я відповім, що я не бачу, за що тут вибачатись. Я вам скажу чесно, якби МВФ вийшов з офіційною заявою стосовно мого коментаря, це був би культовий статус у мене – коментар, навіть не пост, на Facebook викликає офіційну позицію МВФ. Це, до речі, що зробили з нами соцмережі – вони змінили світ, і уявити, щоб щось таке було 5-10 років тому, неможливо. На жаль, Facebook став токсичним, і інколи треба спуститися до, як я їх називаю, аналітичних хуліганів, до їх рівня, і відповідати словами, які вони розуміють», - заявив Милованов.

Він наголосив, що якщо говорити серйозно, то треба співпрацю України з МВФ розділити на два рівня.

«Перший – фінансування України. Зазвичай МВФ фінансує або резерв НБУ, або держбюджет. Нам ні те, ні інше не потрібне, резерви у нас великі, бюджет і макроекономічна ситуація у нас в гарному стані. Але важливо розділити фінансову ситуацію в країні і реформи. Реформи ми робимо тому, що вони потрібні нам, незалежно чи є МВФ, чи немає. З іншого боку, інколи нам потрібні гроші, і МВФ нам дає їх», - зазначив радник голови Офісу президента.

Читайте також: За кредит від МВФ боротися немає сенсу — експерт розповів чому

Популярні відео

Читайте також: "Є можливість показати, що ми праві" — нардеп про кредит від МВФ

Нагадаємо, 12 лютого Милованов опублікував різкий коментар у Facebook щодо завершення роботи місії МВФ в Україні. Проте вже наступного дня він написав, що українська сторона на перемовинах з МВФ твердо захищає свою позицію, тому процес узгодження кредиту затягується. При цьому він назвав ситуацію з МВФ нормальною, додавши, що сторонам потрібно знайти компроміси.

Джерело Україна 24 Теги