"Ідіть до чортової матері": Кравчук жорстко осадив Росію через Донбас

"Ми не просимо їх вирішувати конфлікт, допомагати нам, немає такого звернення, і ніколи не буде", - заявив Кравчук

"Ідіть до чортової матері": Кравчук жорстко осадив Росію через Донбас

Перший президент, голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив, що Україна готова дати відсіч різним сценаріям з боку країни-агресора Росії.

«Москва заявляє про перетин червоної лінії. А хто ж її перетинає? Самі перетинають і самі натякають. Нещодавно я чув заяву Авакова. Він сказав, що у нас є на всі можливі сценарії, які вживатиме Росія, адекватні відповіді. Сьогодні Україна не та, яка була 5, 6, 7 років тому. Сьогодні ми готові, ми не хочемо цього, але ми готові набити морду тим, хто лізе до нас без наших запрошень», - заявив Кравчук.

Читайте також: "Росія не хоче миру": Кравчук про проблему в переговорах щодо Донбасу

Він наголосив, що Росія часто змінює риторику щодо вирішення конфлікту на Донбасі.

«Якщо ви послухаєте Путіна, Лаврова, Пєскова, Гризлова, то в різні часи вони кажуть різне, а висновок один – вони там не при чому, вони якісь спостерігачі, вони нам, бачте, допомагають вирішити питання якогось внутрішнього конфлікту. А ми їх просимо? Ми кажемо: ідіть геть до чортової матері. Ми ж не просимо їх вирішувати конфлікт, допомагати нам, немає такого звернення, і ніколи не буде. Ми не просимо агресора допомагати нам вирішити ситуацію з агресором – це якась дивина. Але вони настільки неадекватні в своїх оцінках, що я слідкую за кожним їхнім виступом, і їх важко зрозуміти. Вони думають, що настільки хитрі, що можуть самі себе перехитрити», - зазначив перший президент.

Популярні відео

Читайте також: Росія сама злякалася — Арестович про гучну заяву щодо Донбасу

Раніше військовий експерт, генерал-лейтенант запасу Ігор Романенко розповів, хто може вплинути на Росію у питанні Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги