"Росія займає дивну позицію": Кравчук про проблему в переговорах щодо Донбасу

"Ситуація рухається по колу, ніяких конструктивних пропозицій з боку Росії немає", - зазначив Кравчук

"Росія займає дивну позицію": Кравчук про проблему в переговорах щодо Донбасу

Перший президент, голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив, що Росія не хоче миру на Донбасі та блокує перемовини у ТКГ.

«Ситуація рухається по колу, ніяких конструктивних пропозицій з боку Росії немає. Вона продовжує займати дивну позицію. Вона вважає, що виконує якусь дивну функцію, а саме, що вона спостерігач. Хоча ніхто їй таких доручень, таких повноважень ніколи не давав. Тому якщо Росія надалі стоятиме на тому, що вона не є стороною конфлікту, а лише спостерігачем, і шукати будь-які причини, щоб блокувати наші перемовини, то можна говорити, що ситуація перебуває у глухому куті. І що її вивести з цього кута можна лише радикальними кроками», - зазначив Кравчук.

Читайте також: Росія потрапляє в міжнародну ізоляцію — експерт про нові санкції

Популярні відео

Він наголосив, що Росія не зацікавлена в просуванні переговорного процесу.  

«Наша делегація зараз думає над тим, які можливо внести пропозиції на базі тих домовленостей, які є, але на жаль рухів уперед немає, тому будемо говорити як є: ситуація в глухому куті, заблокована Росією. Росія не хоче миру на Донбасі, вона хоче, щоб ситуація була такою, якою вона є сьогодні, а може іншою, але не кращою», - заявив перший президент.

Читайте також: Росія сама злякалася — Арестович про гучну заяву щодо Донбасу

Раніше військовий експерт, генерал-лейтенант запасу Ігор Романенко розповів, хто може вплинути на Росію у питанні Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги