"Слуга народу" повторив скандальну заяву про вакцинацію в ефірі "Україна 24"

У жодному разі нікого не переконую діяти за моїм прикладом, наголосив Камельчук

"Слуга народу" повторив скандальну заяву про вакцинацію в ефірі "Україна 24"

Народний депутат з фракції «Слуга народу» Юрій Камельчук в ефірі телеканалу «Україна 24» підтвердив, що не буде вакцинуватися від коронавірусу.

«Я переконаний в інших методах захисту імунної системи. Більш того, за дослідженнями, які я нещодавно особисто з дружиною проходив у клініці, розуміння про те, який у нас захист і імунітет від хвороб, дозволяє стверджувати, що можливе подібне лікування буде шкодити. Як стверджують деякі лікарі-епідеміологи, додаткові втручання можуть спричинити певні побічні ефекти – я не кажу великі, малі, тривалі тощо. Це зауваження кваліфікованого лікаря, керівника лікарні. Я маю на увазі будь-які речі, які можуть впливати на імунну систему – це може бути вакцина, будь-який лікарський препарат, який впливає на імунну систему», - зазначив нардеп.

Читайте також: Потрібні докази: скандальний "слуга народу" знову висловився про вакцину від COVID-19

Він наголосив, що нікого не закликає наслідувати його приклад.

«У жодному разі нікого не переконую діяти за моїм прикладом – ви можете приймати подібне рішення тільки на основі рекомендації вашого особистого лікаря після глибокого дослідження усіх ваших аналізів. Все решта називається самолікуванням, яке може зашкодити вашому здоров’ю», - заявив Камельчук.

Популярні відео

Читайте також: "Хочу попросити вас": експрем'єр звернувся до українців через коронавірус

Раніше нардеп від "Слуги народу" Юрій Камельчук в ефірі телеканалу "Наш" поставив під сумнів ефективність вакцин від коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги