Скандал у Раді: слідчі викликали нардепів у справі про кнопкодавство

У мене велика негативна новина для всіх, хто кнопкодавив, заявив Железняк

Скандал у Раді: слідчі викликали нардепів у справі про кнопкодавство

Народний депутат від фракції «Голос» Ярослав Железняк в ефірі телеканалу «Україна 24» повідомив деталі з викликом нардепів з його фракції у Державне бюро розслідувань щодо справи про кнопкодавство.

«Ми отримали запрошення. ДБР хоче почути нашу думку як свідків стосовно факту кнопкодавства. У мене велика негативна новина для всіх, хто кнопкодавив, тому що так, ми маємо факти кнопкодавства. Я принесу спеціальну презентацію, яку ми готували для регламентного комітету і яку відправили зокрема в Офіс генпрокурора. До того ж, я нагадаю ДБР, що Управління державної охорони не надало нам відео, і спеціально його знищило через 14 днів – начебто тому, що воно не зберіглося на їх серверах», - зазначив нардеп.

Читайте також: Скандал у Раді: депутати заявили про приховування доказів порушення

Популярні відео

Незважаючи на це, наголосив він, є докази кнопкодавства.

«У нас є щонайменше три відео щодо неособистого голосування, які знімали наші колеги-нардепи та які разом зі мною підуть на свідчення в ДБР. У нас є відео з офіційного каналу Верховної Ради. Ми бачимо, що не було пана Суркіса, пана Вацака та інших нардепів під час засідання. І ми запропонуємо слідчому запросити цих нардепів і під свідчення розповісти, де вони були під час голосування за Шкарлета. Якщо, за свідченнями цих нардепів, їх не було, то це буде офіційним доказом кнопкодавства. А Разумков обіцяв відновити відеоспостереження, тому, сподіваюсь, ми матимемо достатньо доказів, щоб підтвердити кримінальний злочин», - заявив Железняк.

Читайте також: Нардепам пригрозили штрафами й кримінальними справами за популярне порушення

У Верховній Раді з вівторка, 2 березня, введено в дію сенсорну кнопку для голосування, що унеможливить неперсональне голосування.

Нагадаємо, 12 лютого стало відомо про винесення першої підозри за фактом кнопкодавства під час голосування в Раді.

Джерело Україна 24 Теги