Спалах коронавірусу на Прикарпатті: мер назвав дві головні проблеми

Поки що ми справляємося, зазначив Марцінків

Спалах коронавірусу на Прикарпатті: мер назвав дві головні проблеми

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про ситуацію з епідемією COVID-19 у місті.

«Зараз близько 1 тис. пацієнтів перебувають у різних лікарнях Івано-Франківська. Найголовніші проблеми – забезпечення киснем та медичний персонал. Ліжка можна поставити будь-де, але найголовніше – це медичне забезпечення. Для нас важливо, що ми зараз готуємо додатково 100 ліжок, і ми зможемо надати допомогу людям з нашої громади, і не тільки», - заявив Марцінків.

Читайте також: Боюся, буде катастрофа: експерт про серйозну проблему через коронавірус в Україні

Популярні відео

Він наголосив, що особливістю медичних закладів Івано-Франківська є те, що пацієнти не лише з міста, а фактично зі всієї області, бо там є фахові лікарі і медичне обладнання.

«Поки що ми справляємося. Ми залучили медсестер і медперсонал з поліклінік, насамперед медсестер та санітарок. Ще проблема в тому, що лікарі теж виснажуються і хворіють, проблема в тому, щоб їх замінити», - зазначив мер.

Читайте також: Скільки українців насправді перехворіли на коронавірус: лікар озвучив кількість

З 22 лютого по 30 квітня в Україні діє адаптивний карантин, країну поділили на кольорові зони за кількістю хворих на коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги