Якщо Степанов зробив це, можна довіряти: депутати розповіли, чи будуть вакцинуватися

Усі депутати погодились, що робити щеплення індійською вакциною можна

Якщо Степанов зробив це, можна довіряти: депутати розповіли, чи будуть вакцинуватися

Депутати Верховної Ради в ефірі каналу "Україна 24" розповіли, чи довіряють індійській вакцині CoviShіeld та чи готові нею вакцинуватися.

"Я й так довіряю. Якщо Степанов вакцинується, якщо взагалі професійна людина говорить про якість цієї вакцини - я готовий вакцинуватися публічно. Єдине, що у мене є ще антитіла після коронавірусу, який я пережив. Але якщо це не зашкодить, заради суспільства я готовий навіть продемонструвати це", - сказав нардеп зі "Слуги народу" Данило Гетманцев.

Читайте також: "Українці не піддослідні кролики": нардеп заявив про неякісну вакцину

Популярні відео

Нардеп з фракції "Голос" Кіра Рудик вважає, що всім вакцинам варто довіряти.

"У мене досі є антитіла після того, як я хворіла в жовтні. Я вважаю, що навіть якщо ефективність вакцин нижча ніж 100%, це все одно краще, ніж захворіти", - сказала нардепка.

Читайте також: "Ефективність нижча": лікар порівняв вакцину, отриману Україною, з AstraZeneca і Pfizer

На думку "слуги народу" Ірини Верещук, у нашій країні політики маніпулюють тематикою вакцинації.

"Ця вакцина така, якою можна вакцинуватися. Канада, наприклад, використовує цю вакцину. Це тільки у нас, в Україні, політики, які дуже хочуть повернутися до влади й стати нею, починають маніпулювати цими процесами та інформацією", - сказала Верещук.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов вакцинувався від коронавірусу. Подробиці він розповів в ефірі каналу "Україна 24" відразу після щеплення.

Джерело Україна 24 Теги