"Не сенсорну кнопку міняти, а саджати": Ляшко про те, як подолати кнопкодавство в Раді

Ляшко розповів, чи змінить щось сенсорна кнопка в Раді

"Не сенсорну кнопку міняти, а саджати": Ляшко про те, як подолати кнопкодавство в Раді

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив, що сенсорна кнопка для голосування у сесійній залі Верховної Ради не вплине загалом на ситуацію у парламенті.

«Сенсорна кнопка… Ну, прикладіть туди палець, носа, як це вплине на ваше життя? Як це вплине на холодильник робочої людини? Там додасться щось їсти? Ні. Для того щоб це вплинуло, треба взагалі міняти політичну систему, а не сенсорну кнопку. Чи зменшить сенсорна кнопка взагалі кнопкодавство – сподіваюсь, що так. Чи вирішить вона глобально цю проблему – думаю, що ні. Щось вигадають, там сидять такі розумники, що щось придумають», - заявив Ляшко.

Читайте також: Скандал у Раді: депутати заявили про приховування доказів порушення

Популярні відео

Він розповів, що треба зробити, щоб подолати кнопкодавство в Раді.

«Чи є проблема кнопкодавства? Є. Було кілька повідомлень, що неперсональне голосування, навіть порушили кримінальні справи. А де вироки? Знаєте, коли буде припинене кнопкодавство – коли буде вирок по кримінальній справі, коли той, хто кнопкодавив, втратить депутатський мандат. От тоді точно кнопкодавства не буде, і ніякої не треба буде сенсорної кнопки», - зазначив політик.

Читайте також: Нардепам пригрозили штрафами й кримінальними справами за популярне порушення

У Верховній Раді з вівторка, 2 березня, буде введено в дію сенсорну кнопку для голосування, що унеможливить неперсональне голосування.

Нагадаємо, 12 лютого стало відомо про винесення першої підозри за фактом кнопкодавства під час голосування в Раді.

Джерело Україна 24 Теги