"Ми відновили справедливість" — "слуга народу" про подію в Раді

На посаді державної служби відновився конкурс, Качура розповів про причини рішення

"Ми відновили справедливість" — "слуга народу" про подію в Раді

Верховна Рада відновила проведення конкурсів на посади державної служби, які були припинені через карантин. Подію прокоментував нардеп з партії "Слуга народу" Олександр Качура в ефірі каналу "Україна 24".

"У нас в країні склалася така політична ситуація і традиція, що коли приходить новий уряд, вони кажуть, що все, що було раніше - погане, але зараз буде хороше. Тоді Гончарук проштовхнув через парламент законодавчу ініціативу, яка передбачає політичне звільнення, тобто протягом 90 днів після приходу нового прем'єр-міністра можна було звільняти будь-кого з категорії А, тобто це керівні посади в усіх органах виконавчої влади.

Ми це прибрали, це абсолютно несправедливо, це погано впливає на той рівень професіоналізму, який є в органах державної влади", — сказав він.

Читайте також: Будуть реальні проблеми — юрист про гучний законопроєкт

Популярні відео

Качура зазначив, що саме держслужбовці є гарантією збереження держави.

"Повинна бути справедливість незалежно від політичної кон'юнктури, від того, хто сьогодні або завтра є прем'єр-міністром. Люди повинні бути впевнені у своєму завтрашньому дні, завдяки держслужбовцям у нас зберігається держава Україна. Часто ці люди отримують не такі великі заробітні плати", — сказав він.

Раніше народний депутат України від партії "Голос" Сергій Рахманін назвав головні проблеми судової реформи в Україні.

Джерело Україна 24 Теги