Експрем'єр розповів про плани повернутися у владу

Володимир Гройсман збирається брати участь у виборах до парламенту

Експрем'єр розповів про плани повернутися у владу

Експрем'єр-міністр України Володимир Гройсман розповів в ефірі каналу "Україна 24", що знову в прем'єри не йде, але в разі виборів братиме в них участь.

"Мене серед кандидатів немає, хтось постійно запускає цю інформацію... Я не знаю, хто там готовий йти працювати прем'єром, будь ласка. Я вважаю, що демократично відбувається зовсім по-іншому. Якщо настає момент, треба перезавантажити владу. Перезавантажити її можна виборами - або черговими, або позачерговими. Будуть вибори — я братиму в них участь, люди дадуть оцінку. У мене сьогодні просто душа болить за те, що відбувається..." — сказав він.

Читайте також: Вакцинація в Україні: експрем'єр виступив з несподіваною пропозицією

Популярні відео

Гройсман додав, що його партія поки не планує з будь-ким об'єднуватися.

"Українська стратегія" — партія нашої команди, вона зараз вибудовується, я щодня контактую з різними регіонами України. Ми рухаємося вперед. Я вважаю, що на даному етапі говорити про об'єднання з іншими політсилами рано, об'єднуватися можна тільки з урахуванням фундаментальних речей. Я хочу конкретики, просто у владу не піду заради того, щоб бути у владі, це можете зафіксувати. У мене є чіткі завдання: я хочу, щоб українці нормально жили, щоб Україна була нормальною для життя", — сказав він.

Раніше Гройсман підтримав санкції Ради національної безпеки та оборони проти нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука.

Джерело Україна 24 Теги