Колаборанти повинні отримати відсіч - експрем'єр про санкції РНБО

Володимир Гройсман підтримує розслідування щодо "труби Медведчука"

Колаборанти повинні отримати відсіч - експрем'єр про санкції РНБО

Експрем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу "Україна 24" підтримав санкції Ради національної безпеки і оборони проти нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука і заявив, що держава повинна давати відсіч спробам колаборації з ворогом.

Гройсман зазначив, що повністю підтримує розслідування справи про "трубу Медведчука". За його словами, "справа честі для правоохоронної системи довести цю справу до логічного завершення, щоб вони назвали людей, які стояли за цією історією".

"Це дуже важливо, я ще раз хочу підкреслити, що колаборація з ворогом, а тим більше посилення цього ворога своїм підіграванням в плані того, щоб вони отримували фінансові ресурси, ці ресурси інвестували в інформаційні ресурси, і через ці інформаційні ресурси впливати і поширювати російську пропаганду в Україні, - це антинародні, антидержавні кроки. Хоч би хто їх здійснював, будь-яке прізвище має отримати від держави чітку відповідь, зокрема через правоохоронну систему і шляхом санкційної політики, закон, який діє з 2015 року", - заявив експрем'єр.

Читайте також: Буде обвинувальний вирок суду – "слуга народу" про санкції проти Медведчука

Популярні відео

Нагадаємо, РНБО ввела санкції проти 8 осіб і 19 компаній, зокрема нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука, Після цього президент Володимир Зеленський підписав указ про повернення в державну власність трубопроводу, який пов'язують з Медведчуком. Йдеться про ділянку нафтопроводу "Самара - Західний напрямок", який постачає пальне з РФ.

Джерело Україна 24 Теги