На каналі "Україна 24" стартує новий сезон "Без краватки" з Іванною Онуфрійчук

Щонеділі о 15:00 глядачі спостерігатимуть за ексклюзивними інтерв’ю відомих політиків та громадських діячів

На каналі "Україна 24" стартує новий сезон "Без краватки" з Іванною Онуфрійчук

28 лютого на загальнонаціональному каналі «Україна 24» стартує новий сезон найвідвертішого проєкту «Без краватки» з Іванною Онуфрійчук. Програма виходитиме щонеділі о 15:00.

«Мої гості дуже різні, але їх об'єднує одне — бажання бути щирими та сміливо говорити про особисте. Тільки у програмі «Без краватки» ви дізнаєтеся, що надійно приховують відомі люди від сторонніх очей. Це не сухі інтерв’ю, а найпалкіші розмови про життя справжніх героїв нашого часу — чоловіків, які не бояться бути відвертими», — поділилась Іванна Онуфрійчук.

Щонеділі о 15:00 глядачі каналу «Україна 24» спостерігатимуть за ексклюзивними інтерв’ю відомих політиків та громадських діячів. Іванна Онуфрійчук знає, як під час неформальної розмови дізнатися усі таємниці зіркових гостей.

Першим гостем нового сезону програми «Без краватки» стане український політик Олександр Данилюк. На відверту розмову з талановитою ведучою також погодилися колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін, ексміністр розвитку економіки Тимофій Милованов, політик Олександр Корнієнко, народний депутат України Муса Магомедов, ексголова Держекоінспекції України Єгор Фірсов.

Не пропустіть найщирішу прем'єру 28 лютого о 15:00 — «Без краватки» з Іванною Онуфрійчук на каналі «Україна 24».

Джерело Україна 24 Теги