"Позицію не висловлюємо": в "Слузі народу" прокоментували справу Стерненка

Олександр Корнієнко вважає, що протести проти вироку активісту показують ставлення народу до судової системи

"Позицію не висловлюємо": в "Слузі народу" прокоментували справу Стерненка

Депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що фракція свідомо не висловлює свою позицію щодо судового вироку одеському активісту Сергію Стерненку.

"Немає позиції у фракції. І це не хаос, це свідоме рішення фракції - не висловлювати позицію. Чому? Тому, що у фракції є люди, які за одну позицію і за іншу позицію", - сказав депутат.

Читайте також: Вирок Стерненку: ексміністр вказав на дивні речі у справі

Популярні відео

Також Корнієнко прокоментував чергові чутки про виключення депутатів із фракції через суперечки.

"Я прокоментую спекуляції, які одне зі ЗМІ так званих запустило, що там когось виженуть, хтось вийде, фракція розвалиться. Це буде в сотий раз, коли "фракція розвалилася через розбіжності", - сказав Корнієнко.

Читайте також: "Якщо будемо сподіватися на державу, нас 20 раз кінчать": Ляшко про справу Стерненка

На думку депутата, люди, котрі вийшли протестувати проти вироку Стерненку до Офісу президента, головним чином висловили претензії до судової системи.

"Я там не побачив закликів відпускати, це стосується більше стану судів. Але це хвилює всіх, як саме вони ставилися до цієї справи. Всі розуміють, що в основі претензій, можливо, для деяких фігура Стерненка, але для більшості це кейс про українські суди та про довіру до них", - сказав Корнієнко.

Раніше в ефірі каналу "Україна 24" відомий журналіст Дмитро Гордон прокоментував вирок Сергію Стерненку до 7 років позбавлення волі за звинуваченням у викраденні і тортурах людини. На думку Гордона, протести проти вироку не спровокують новий Майдан.

Джерело Україна 24 Теги