"Плівки Медведчука": у Зеленського назвали два важливих моменти

Михайло Подоляк розповів, чому записи з'явилися тільки зараз

"Плівки Медведчука": у Зеленського назвали два важливих моменти

Появу плівок з аудіозаписом нібито розмови політика Віктора Медведчука і колишнього помічника президента Росії Владислава Суркова 2014 року прокоментував радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі каналу "Україна 24".

"Офіс президента не є експертною організацією, яка повинна давати відповідні юридичні трактування того, чому це сталося сьогодні. Я б цю тему розбив на дві частини. Перша — це саме зараз потрібно провести, після того, як на Медведчука вже були накладені санкції відповідно до рішення РНБО, — було б логічно провести повністю вивчення всіх його зв'язків з Російською Федерацією. І встановити, що за плівки. Чи є вони автентичними, чи є там голоси, що належать Суркову та Медведчуку.

На підставі цього можна було б кримінальну справу відкривати для того, щоб з'ясувати, чому ці плівки так довго не з'являлися в публічному доступі", — сказав він.

Читайте також: Ексглава СБУ запропонував спосіб, як боротися з агентами Росії

Друга важлива частина, за словами Подоляка, стосується змісту розмови.

"Але на мій погляд, все-таки набагато важливіша складова — це про що саме і як кажуть ці особи, і хто є третьою особою, про яку вони говорять. Тому що в цих плівках чітко показано блюзнірство української політики. Багато пафосу, багато всього розповідається про те, що ми робимо для країни, а потім з'ясовується, що це робиться тільки заради особистого, заради власних грошей", — сказав він.

Читайте також: Потрібні кримінальні справи щодо тероризму — відома журналістка про санкції РНБО

Чиновник пояснив, чому записи були оприлюднені зараз.

"На мій погляд, саме сьогодні плівки з'явилися тому, що президент, як ми бачимо, вкрай зацікавлений в тому, щоб розставити всі крапки над і, хто є хто в українській політиці, хто чим займався впродовж останніх 7 років, і чому війна досі є війною, чому ми не можемо вийти на рішення, яке дозволить країні розвиватися в мирному форматі. І санкції, і плівки чітко показують, хто до чого дійшов у нас в країні. Все це ланка одного ланцюга. Спочатку санкції, потім персонажі, потім у нас вже є докази, потрібно їм дати юридичну оцінку і після цього зробити висновок", — сказав він.

Читайте також: Росія зливає Медведчука – відомий політик про санкції РНБО

Популярні відео

Нагадаємо, в мережі з'явився аудіозапис розмови нібито політика Віктора Медведчука і колишнього помічника президента Росії Владислава Суркова у 2014 році. Співрозмовники, зокрема, обговорювали поставки електроенергії до Криму, які з української сторони курирував Медведчук, а з російської — Сурков. Також мова йшла про обмін полоненими.

Джерело Україна 24 Теги