Вакцинація від коронавірусу: Тимошенко розповіла про втрачений шанс України

Лідерка "Батьківщини" поставила Україну в один ряд з країнами Африки

Вакцинація від коронавірусу: Тимошенко розповіла про втрачений шанс України

Україна мала можливість створити власну вакцину від коронавірусу, але не скористалася нею, тому що не виділила на розробку препарату ані копійки.

Про це заявила в ефірі телеканалу "Україна 24" лідерка партії "Батьківщина", народна депутатка Юлія Тимошенко, коментуючи старт вакцинації від коронавірусу в Україні.

"Мені дуже боляче, що на карті Україна і частина Африки в такому провалі. Це боляче тому, що ми - одна з небагатьох країн у світі, які можуть виробляти власну вакцину. Могли, можемо і, якщо будемо мати розум - будемо й надалі мати такі потужності й можливості, потенціал", - сказала вона.

Читайте також: Вакцинація від коронавірусу - лікарка назвала альтернативу щепленню

Популярні відео

За словами Тимошенко, коли почалася пандемія, вона зустрілася з науковцями, які працюють в Інституті генетики та молекулярної біології:

"Я з ними поговорила, вони сказали: ми можемо зробити власну вакцину. Ми про це написали доповідь президенту, уряду. Вони кажуть: тільки потрібно було вчасно розпочати фінансування. В мене була така гордість, ми тоді запропонували постанову Верховної Ради про виробництво цих вакцин, що потрібен штаб на чолі з президентом. 308 голосів проголосували, ані копійки не виділили на виробництво своєї вакцини й тестів".

Лідерка партії "Батьківщина" заявила, що Україна "проґавила" можливість створити свою вакцину "через некомпетентність і безвідповідальність".

Читайте також: Сумніви були: перший вакцинований в Україні поділився емоціями

Нагадаємо, лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла про перенесений коронавірус COVID-19 і закликала українців серйозно ставитися до свого здоров'я.

Джерело Україна 24 Теги