Ексміністр розповів, чи говоритимуть телефоном Байден і Зеленський

Питання в тому, щоб розмова була змістовною, зазначив Костянтин Грищенко

Ексміністр розповів, чи говоритимуть телефоном Байден і Зеленський

Телефонна розмова між президентом США Джо Байденом і президентом України Володимиром Зеленським, анонсована українським МЗС, найімовірніше, не відбудеться.

Такий прогноз озвучив в ефірі телеканалу "Україна 24" колишній міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко.

"Є багато причин того, чому це (телефонна розмова Зеленського і Байдена - ред.), швидше за все, не відбудеться, хоча це не означає, що такого шансу немає. Питання в тому, щоб ця розмова була змістовною", - зазначив ексміністр.

Читайте також: "Ми вже відчуваємо": Кравчук висловився про підтримку США України

Популярні відео

За його прогнозом, на початку травня в США "буде сформована команда, яка готуватиме останню версію стратегії у відносинах з Україною".

"На жаль, тут ми будемо частиною стратегії щодо відносин з Росією. Я думаю, що Байден, який не дуже прагне часто спілкуватися з іноземними лідерами, захоче взяти на себе ініціативу і прискорити цей процес", - розповів Грищенко.

Читайте також: "США поставили владі України чотири питання": Луценко розкрив подробиці

Нагадаємо, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що МЗС працює над організацією телефонної розмови Зеленського і Байдена.

Раніше колишній посол України в США Валерій Чалий в ефірі телеканалу "Україна 24" спрогнозував, коли відбудеться візит президента Володимира Зеленського до Штатів.

Джерело Україна 24 Теги