Скандальне фото міністра з Кадировим: ексглава СБУ вказав на дивину річ

В Ігоря Смешка викликала питання підготовка України до заходу в ОАЕ

Скандальне фото міністра з Кадировим: ексглава СБУ вказав на дивину річ

Віцепрем'єр-міністр Олег Уруський на військово-технічній виставці в Об'єднаних Арабських Еміратах мав передбачити можливу зустріч з главою Чечні Рамзаном Кадировим і зробити все, щоб її уникнути.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив ексглава Служби безпеки України Ігор Смешко, коментуючи скандальне фото Уруського і Кадирова.

"Я не розумію, як готувалася ця виставка. А яке розвідувальне забезпечення військово-технічного співробітника, яке обов'язково має бути? Це що, велика таємниця, хто з'явиться від Росії представником її делегації? І що, складно було спрогнозувати ситуацію, яка може статися? У нас є Міністерство закордонних справ. Протокол може все, що завгодно, але протокол дає всі дані попередньо. А якщо не дає, ми не знали, що приїде Кадиров? Питання тоді до ефективності роботи... Я не вірю, що наші розвідувальні служби не володіли інформацією. У цьому випадку віце-прем'єр повинен був передбачити, що з цього може вийти", - заявив ексглава СБУ.

Читайте також: "Росія наступає за чотирма напрямками": ексглава СБУ сказав, чим відповідає Україна

Популярні відео

Нагадаємо, віце-прем'єр Олег Уруський пояснив скандальне фото і запевнив, що час виставки в ОАЕ не мав жодних контактів з Рамзаном Кадировим. За словами Уруського, поруч з членами російської делегації на офіційній церемонії він опинився випадково, але при цьому вирішив не "шарахатися" від представників країни-агресора.

Фото: Facebook/Денис Шмигаль

Джерело Україна 24 Теги