"Йти з Кадировим неприпустимо": Луценко жорстко висловився про скандал з міністром

Колишній генпрокурор назвав Олега Уруського "непотрібним міністром"

"Йти з Кадировим неприпустимо": Луценко жорстко висловився про скандал з міністром

Ексгенпрокурор Юрій Луценко в ефірі телеканалу "Україна 24" розкритикував віцепрем'єр-міністра Олега Уруського, який під час військово-технічної виставки в Об'єднаних Арабських Еміратах потрапив на фото разом з главою Чечні Рамзаном Кадировим.

"Вважаю це не просто скандальним, а неприпустимим. Уруський непотрібний міністр, він керує "Укроборонпромом", яким і без нього є кому керувати, і поганий громадянин. Під час війни йти поруч з людиною (навіть якщо організатори поставили тебе), яка посилає на територію України загони вбивць, які катують наших людей, неприпустимо в будь-якому форматі. Я можу пану Уруському дати протоколи допитів тих, хто вижив, коли ложками виймали очі нашим бійцям, коли шкіру здирали, коли на мінне поле в футбол відправляли грати, коли розрізали на 15 шматків тіла, і людина, яку змусили ховати, збожеволіла - і це робили чеченці, послані Кадировим", - заявив Луценко.

Читайте також: Новий віцепрем'єр відповів на звинувачення в "дерибані"

За його словами, така поведінка є "неприпустимою для українського громадянина, а тим паче міністра".

Популярні відео

Своєю чергою, віце-прем'єр Олег Уруський у Facebook пояснив скандальне фото і розповів, що воно було зроблене під час офіційної церемонії відкриття міжнародної військово-технічної виставки IDEX 2021, де він брав участь як голова української урядової делегації.

Уруський запевнив, що під час виставки не мав ніяких контактів з Кадировим, а поруч з членами російської делегації опинився через помилку організаторів заходу.

"Не вважаю можливим "шарахатися" від представників ані країни-агресора, ані будь-якої іншої країни, демонструючи, таким чином, невпевнену поведінку та слабкість української сторони", - заявив він.

Ексгенеральний прокурор України Юрій Луценко в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів, що нова адміністрація США поставила українській владі чотири питання.

Джерело Україна 24 Теги