"США поставили владі України чотири питання": Луценко розкрив подробиці

Колишній генпрокурор поділився інсайдами

"США поставили владі України чотири питання": Луценко розкрив подробиці

Нова адміністрація США поставила українській владі чотири питання, які стосувалися, зокрема, розслідування проти колишнього власника Приватбанку Ігоря Коломойського і керівництва Національного антикорупційного бюро України.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" ексгенеральний прокурор України Юрій Луценко.

На питання, чи були санкції української влади проти нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука запроваджені під впливом США, Луценко відповів:

"Я користуюся розмовами з різними людьми, що перебувають всередині влади, моя інформація може бути не повністю точною, але думаю, що на цей момент вона така. Американці справді поставили чотири питання українській владі, це неофіційно, не якийсь ультиматум або письмова вимога. Серед цих чотирьох позицій не було питання санкцій щодо Медведчука і його оточення".

Читайте також: "Ми вже відчуваємо": Кравчук висловився про підтримку США України

Популярні відео

Ексгенпрокурор пояснив, чого Вашингтон хоче від України:

"Перше питання було - фінансова ізоляція осіб-громадян України, які потрапили під американські санкції, це питання влада вирішила. Друге питання - недопущення переходу в китайську власність "Мотор Січі", що є серйозним предметом занепокоєння, також, наскільки ми бачимо, Україна пішла назустріч. Третє - позиція про недоторканність директора НАБУ, і тут ситуація весь час змінюється, в залежності від настроїв влади. Четвертий пункт побажань - активізація розслідувань проти одного з власників Приватбанку пана Коломойського. Поки що затриманий аж цілий заступник директора, за моєю інформацією, йдеться про підробку заднім числом одного з договорів Привату. Якщо це так - це не основна справа".

Читайте також: "Вашингтону неоднаково": журналіст пояснив, чому США хочуть зміни влади в Росії

Раніше колишній посол України в США Валерій Чалий в ефірі телеканалу "Україна 24" спрогнозував, коли відбудеться візит президента Володимира Зеленського в Штати.

Джерело Україна 24 Теги