Санкції РНБО: "слуга народу" назвала два необхідних наслідки

Марина Бардіна розповіла, до чого має привести рішення РНБО про санкції

Санкції РНБО: "слуга народу" назвала два необхідних наслідки

Санкції від РНБО повинні мати певні наслідки. Про це розповіла народна депутатка від фракції "Слуга народу" Марина Бардіна в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Санкції – це лише один з інструментів. Ми всі розуміємо, що це все несе за собою корупційні зловживання тими чи іншими посадовцями. Тому тут м’яч на боці антикорупційних органів, які мають вести розслідування, і ВАКС має винести відповідні вироки. Показати статки, де і в яких місцях це було вкрадено, РНБО може, але в такій обмеженій версії щодо введення санкцій, щодо обмеження економічної діяльності цих осіб", — сказала вона.

Читайте також: Росія зливає Медведчука – відомий політик про санкції РНБО

Популярні відео

Бардіна розповіла, до чого має призвести гучне рішення РНБО.

"Але разом з тим вироки й відповідальність передбачені антикорупційним законодавством зокрема. І ми знаємо процедури по тому, як власне притягувати, в тому числі нардепів, до кримінальної відповідальності. Тому мені хотілося б, щоб ці санкції підштовхнули, по-перше, до антикорупційної політики, до тих посадок, про які Зеленський і команда обіцяли в передвиборчий період; а по-друге, до реформи судової системи, тому що це також нагальне питання, яке виникне під час всіх судових розглядів", — сказала вона. 

Нагадаємо, РНБО запровадила санкції проти 8 осіб і 19 компаній, зокрема нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука. Народний депутат від "Слуги народу", представник президента в Конституційному суді Федір Веніславський розповів, якими мають бути наступні кроки.

Джерело Україна 24 Теги