Санкції РНБО проти Медведчука: політолог розповів про наслідки

Володимир Фесенко розповів, як відреагують на санкції в Україні та Росії

Санкції РНБО проти Медведчука: політолог розповів про наслідки

На засіданні РНБО 19 лютого прийняли рішення про застосування санкцій проти 19 юридичних і фізичних осіб, серед яких політик Віктор Медведчук. Ситуацію прокоментував політолог Володимир Фесенко в ефірі каналу "Україна 24".

"Що очікує (осіб, проти яких застосовані санкції - ред.), ми бачимо на прикладі Тараса Козака. Це в першу чергу блокування рахунків, заборона, по суті, бізнес-діяльності структур, які потрапили під санкції, і це суттєвий удар не тільки по медіаімперії Віктора Медведчука, а й по його бізнес-імперії. Ситуація дуже серйозна", — сказав він.

Читайте також: Скандал із закриттям трьох телеканалів: юристка вказала на дивні речі

Популярні відео

Експерт розповів про реакцію на рішення РНБО.

"Безумовно, це викличе негативну реакцію і з боку ОПЗЖ, принаймні, тієї частини, яка пов'язана з Медведчуком. І я не виключаю, що російські друзі Медведчука теж реагуватимуть критично. Я не думаю, що це призведе до загострення на Донбасі, там і так вже повільне загострення з січня. Але охолодження у відносинах з Росією відбудеться. Але мені здається, що українська влада не сподівається, що ці відносини можна поліпшити, так що втрачати нічого", — сказав він.

Раніше політолог Володимир Фесенко в ефірі телеканалу "Україна 24" оцінив звинувачення на адресу блогера Анатолія Шарія.

Джерело Україна 24 Теги