Вірастюк зібрався в депутати — силач розповів про свої плани

Василь Вірастюк розповів, як йому запропонували балотуватися на довиборах до Верховної Ради

Вірастюк зібрався в депутати — силач розповів про свої плани

Найсильніша людина світу (2004) Василь Вірастюк йде в депутати. Сьогодні, 19 лютого, він подав документи до Центрвиборчкому. Вірастюк представлятиме 87-й округ в Івано-Франківській області від партії "Слуга народу". Його попередник Зіновій Андрійович вирішив скласти мандат, щоб стати мером Надвірної.

В ефірі каналу "Україна 24" Василь Вірастюк розповів про те, як йому запропонували висуватися в депутати.

"Це мій перший крок у велику політику. Я йду туди займатися реальними справами. Як все було: зателефонували з Офісу президента, запропонували зустріч. В ОП я бував не вперше, тому я погодився. Я орієнтувався приблизно, про що буде йтися, тому прийшов підготовленим. Потрапив на зустріч з президентом - ні для кого не секрет, що ми з Володимиром Олександровичем у давніх дружніх стосунках. Поговорили, президент запитав, чи немає бажання взяти участь як кандидат на довиборах у 87-му окрузі", — сказав він.

Читайте також: "Всі перемоги попереду": Ляшко розповів про свої амбітні плани

Популярні відео

Вірастюк розповів, які питання його цікавили у зв'язку з потенційним депутатством.

"Зрозуміло, що у мене була низка питань. Підняв проблематику розвитку фізичної культури та спорту в регіоні, а також створення центру реабілітації поранених ветеранів. Я поставив ці запитання, почув відповідні відповіді, побачив, що є реакція, і поїхав додому думати. Через декілька днів дав свою відповідь", — сказав він.

Раніше журналіст Дмитро Гордон розповів, що на виборах президента України одна з політсил готувала в конкуренти Володимиру Зеленському 10 відомих артистів.

Джерело Україна 24 Теги