"Закриття Шарія – перший крок": нардепи відреагували на підозру СБУ блогеру

Це буде дуже складно довести, вважає Ірина Верещук

"Закриття Шарія – перший крок": нардепи відреагували на підозру СБУ блогеру

Служба безпеки України 16 лютого вручила підозру у державній зраді блогеру Анатолію Шарію. Телеканал «Україна 24» дізнався реакцію народних депутатів на такі дії спецслужби.

Народний депутат, позафракційний Олександр Сухов: "У Шарія є достатньо адвокатів, які звернуться до суду щодо оскарження даної дії. Я не дивився, але чув, що є якийсь YouTube-канал. Перегляди говорять про те, що людям було важливо, що він говорить і показує".

Народна депутатка, фракція «Слуга народу» Ірина Верещук: "Це буде дуже важко довести, але якщо СБУ вже виписала підозру, у них є залізні підстави, бо вони точно знають, що якщо цього не відбудеться, ми отримаємо великий удар по репутації".

Читайте також: Підозра Шарію: кримінологиня пояснила, що вона означає

Народний депутат, фракція «Слуга народу» Олександр Качура: "Будь-яка особа вважається невинною до винесення вироку, тому я думаю, що Шарія на разі не можна називати винним у якомусь злочині".

Народний депутат, фракція «Голос» Роман Лозинський: "Ми вже аналізували з колегами з фракції підозру СБУ Шарію, тому що нам дуже важливо, аби була бездоганна вивіреність і не було жодних шансів у Шарія і його поплічників до скасування (підозри – ред.) чи до його виправдання. Ми дуже сподіваємося, що першим кроком буде закриття Шарія, другим кроком буде закриття його партії".

Популярні відео

Читайте також: Гроші давали Росія й ОРДЛО — експрем'єр про санкції проти трьох каналів

Раніше політолог Володимир Фесенко в ефірі телеканалу "Україна 24" оцінив звинувачення на адресу блогера Анатолія Шарія.

Джерело Україна 24 Теги