Арестович про санкції проти телеканалів: "Цим не закінчиться"

Олексій Арестович розповів про продовження розслідування діяльності проросійських каналів

Арестович про санкції проти телеканалів: "Цим не закінчиться"

Санкції проти телеканалів — це не останнє рішення влади, заявив в ефірі каналу "Україна 24" радник української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович.

"Кроки будуть однозначно, намір такий є. Готові судитися. Другий момент — цим не закінчиться, тому що в проблемах цих телеканалів є ще одна складова, не тільки наративи, які вони солідарно й узгоджено реалізовували як інформаційну кампанію. Тут ще й проблема фінансування тероризму, тому що Козак звинувачується у фінансуванні тероризму через компанію "Вугілля Донбасу", ось ці всі афілійовані особи та організації, які схожі на терористичні", — сказав він.

Читайте також: Копіювали російських пропагандистів — нардеп про ведучих заблокованих каналів

Популярні відео

Арестович висловився про те, що закриття телеканалів - це непросте питання.

"У чому складність питання? Річ у тім, що закриття телеканалів — це дуже ризикований крок до обмеження свободи медіа. Багато запитань ставить і суспільство, і ЗМІ, й іноземні партнери. Потрібні докази. Докази в основному надані нашими спецслужбами, а крім того, робота триває. Тому порядок і послідовність розсекречення цієї інформації — непроста річ, не можна прийти й показати матеріали справи щодо телебачення. Її даватимуть поступово.

Процеси тривають, вони не зупиняться на телеканалах, це будуть їхні інші джерела фінансування, в тому числі будуть пред'явлені підозри. Вісім місяців готувалося закриття, і це не останнє рішення", — сказав він.

Читайте також: Гроші давали Росія й ОРДЛО — експрем'єр про санкції проти трьох каналів

Нагадаємо, 2 лютого президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про введення санкцій проти трьох українських телеканалів — "112 Україна", NewsOne і ZIK, а також їхнього власника, народного депутата Тараса Козака. Санкції, зокрема, передбачають анулювання ліцензії цих телеканалів.

Джерело Україна 24 Теги