Україна може потроїти ВВП: Саакашвілі назвав спосіб

Михайло Саакашвілі розповів про необхідні закони для економічного зростання

Україна може потроїти ВВП: Саакашвілі назвав спосіб

Україна може збільшити ВВП за 5 років на 200%, заявив в ефірі каналу "Україна 24" голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Михайло Саакашвілі.

"Чотири млн робочих місць, 15% економічне зростання за рік, 20 млрд доларів іноземних інвестицій на рік і 20 млрд локальних інвестицій на рік — ВВП спокійно за п'ять років можна було б збільшити на 200%. Не треба бути економістом, щоб порахувати це. Це абсолютно реально, як тільки ми ліквідуємо годівниці", — сказав він.

Читайте також: Зарплати і пенсії - Саакашвілі назвав три кроки, щоб уникнути проблем з виплатами

Популярні відео

Саакашвілі пояснив, що для цього потрібно ухвалити низку законів.

"Якщо приймуть наш закон про митницю, якщо приймуть закон про будівельні дозволи, Кодекс про надра, якщо приймуть наші пропозиції щодо судової реформи, якщо приймуть те, що ми пропонуємо стосовно реформи охорони здоров'я, де величезна кількість грошей крадеться, щодо реформи освіти... Якщо приймуть закон про податок на виведений капітал, який підтримав президент, якщо приймуть наші інші податкові речі — у нас буде економічне зростання 200% за п'ять років, і українцям нікуди не треба буде їхати.

Приберіть будівельний картель, коли п'ять компаній ділять Київ завдяки мерії. Житло в Києві коштуватиме утричі дешевше, а робочих місць буде у чотири рази більше, і будуватимуть гарно, а не цих потвор. Я зустрічався з ними, вони кажуть: Михайле, ніяких реформ в Україні не буде, у нас картель, не дай Боже, хтось зачепить нашу монополію - ми стільки людей виведемо, мало не покажеться", — сказав він.

Раніше Саакашвілі розповів, за скільки тижнів можна покінчити з корупцією на митниці.

Джерело Україна 24 Теги