"Покінчимо з корупцією за три тижні": Саакашвілі про свою реформу

Михайло Саакашвілі розповів, хто перешкоджає проведенню реформи на митниці

"Покінчимо з корупцією за три тижні": Саакашвілі про свою реформу

З корупцією на митниці можна впоратися за три тижні, заявив в ефірі каналу "Україна 24" голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Михайло Саакашвілі.

"Митна реформа. Ми написали у червні минулого року, ухвалили митну реформу за підтримки президента, яка покінчить з корупцією на митниці за максимум три-чотири тижні. Все там розписано. Зараз ми з цією реформою ходимо вже дев'ять місяців від чиновника до чиновника, і вони кажуть: ми не можемо прийняти, тому що A, B, C, D, E..", — сказав він.

Читайте також: Колесніков назвав два ефективні способи побороти корупцію в Україні

Популярні відео

Саакашвілі навів приклад бюрократичних перепон.

"Простий приклад: завозять машини, на папері все гарно, у тебе електронна декларація, ти її відправляєш разів чотири, а вони тобі кажуть: нам не подобається кома. Після чотирьох разів вони направляють тобі лист: якщо ви ще двічі допустите помилку, ми у вас відберемо ліцензію, право ввозити машини. Просто кажуть, що ти дурень, якщо досі не зрозумів, що треба прийти й з нами все вирішити. Вся корупція на митниці — це 3 млрд доларів на рік. Це не моя спекуляція, це офіційні цифри", — сказав він.

Раніше повідомлялося, що про хабарі українці повідомлятимуть через новий портал.

Джерело Україна 24 Теги