"Скарг від нас не дочекаєтеся": Єрмак пояснив, чому падає рейтинг влади

Керівник Офісу президента назвав три основні причини

"Скарг від нас не дочекаєтеся": Єрмак пояснив, чому падає рейтинг влади

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак в ефірі каналу "Україна 24" назвав три основні причини, які, на його думку, вплинули на падіння рейтингів влади.

"Назву кілька причин, я в них упевнений. Причина перша - є якась закономірність, непрості часи, COVID, ми спостерігаємо цю тенденцію не тільки в Україні. Причина друга - проти української влади цілеспрямовано всі два роки працює найпотужніша машина як всередині країни, так і ззовні... Сьогодні потік брехливої ​​інформації, не критики, практично відвертих образ, просто не припиняється. Не будемо говорити, звідки, хто замовник - це всім відомо, не потрібно навіть говорити. Розсудливі люди, які дивляться, слухають, обурені цим потоком", - сказав Єрмак.

Читайте також: Це не було поспішним рішенням - Єрмак про санкції проти телеканалів

Популярні відео

Третя причина, на думку глави ОП, полягає в низькому рівні інформаційної політики влади.

"Третя причина - рівень інформаційної політики залишає бажати кращого. Люди повинні відчувати, що їм стає жити краще, це найголовніше. Але дуже важливо, що робить влада для того, щоб завтра стало жити краще. Влада не має жодного свого телеканалу, проти неї працює абсолютно інша система, на сьогоднішній день причини такі. Причини не в тому, що президент Зеленський, як писали десь, "за два роки зумів розвалити процвітаючу країну, знищити найкращу медицину", - сказав Єрмак.

Читайте також: Єрмак розповів про важливе досягнення України на Донбасі

Керівник Офісу президента додав, що "ми не скаржимося, цього від нас ніхто не дочекається".

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" Андрій Єрмак повідомив, що виконуючий обов'язки міністра енергетики Юрій Вітренко може бути з третьої спроби призначений на пост глави Міненерго.

Джерело Україна 24 Теги