Це не було поспішним рішенням - Єрмак про санкції проти телеканалів

Керівник Офісу президента не виключає судових позовів від телеканалів

Це не було поспішним рішенням - Єрмак про санкції проти телеканалів

Санкції проти телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK були застосовані відповідно до українського законодавства.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.

"Всі дії та рішення приймалися виключно відповідно до чинного законодавства, це не було поспішним рішенням, як багато хто сьогодні намагається про це говорити. Члени РНБО виступали на телеканалах і мали можливість пояснити позицію. Думаю, цей процес буде продовжуватися. Ніхто не позбавлений права, якщо не згоден з якимись рішеннями, звертатися до судових органів. Ми ж впевнені в правильності і законності того рішення, яке було ухвалене. Якщо в суспільстві буде додатковий запит, думаю, що в рамках тієї інформації, яку можливо буде повідомити, і правоохоронні органи, і органи розвідки, СБУ зможуть відповісти на питання", - зазначив він.

Читайте також: Закрили "кремлівських чортів" - Ляшко жорстко висловився про санкції проти телеканалів

Популярні відео

Єрмак також прокоментував чутки про можливу відставку спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова, який не підтримав санкції проти трьох каналів.

"Перед інтерв'ю мав телефонну розмову з Дмитром Олександровичем Разумковим, разом посміялися над цією інформацією. Є така політична технологія, коли всіх намагаються пересварити між собою, забивати якийсь клин, поширювати інформацію. Неможливо на ці маніпуляції не реагувати зовсім, іноді вони носять образливий характер, але на такого роду маніпуляції ми точно не реагуємо. Щодо позиції Дмитра Олександровича - це його позиція, я з ним її не обговорював. Кожен має право на свою думку", - сказав він.

Читайте також: Санкції проти телеканалів: експерт сказав, що влада має робити далі

Раніше народна депутатка від "Слуги народу" Єлизавета Ясько в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, як Захід відреагував на санкції проти трьох каналів.

Джерело Україна 24 Теги