"Слуга народу" розповіла, як Захід відреагував на санкції проти трьох каналів

У "Слузі народу" зазначили, що навколо блокування каналів "є певні спекуляції"

"Слуга народу" розповіла, як Захід відреагував на санкції проти трьох каналів

Країни Заходу підтримали рішення президента України Володимира Зеленського щодо запровадження санкцій проти телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK.

Про це розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24" народна депутатка від "Слуги народу" Єлизавета Ясько

"Переважна більшість наших партнерів і наших друзів з Заходу і не тільки вважають крок президента щодо запровадження санкцій дуже важливим і мужнім кроком. Є певні спекуляції щодо того, наскільки це йде врозріз зі свободою слова. Але тут аргумент дуже простий – ці санкції введені через те, що ці канали ведуть антиукраїнську діяльність і поширюють дезінформацію. Наприклад, посол Великої Британії та інші посли зробили відкриті заяви про те, що цей крок є важливим на шляху боротьби з дезінформацією та російською пропагандою, що існує в нашому суспільстві, яка не йде нам на користь, на жаль", - заявила Ясько.

Читайте також: Експрем'єр запропонував 4 кроки для боротьби з пропагандою Росії

Популярні відео

Нагадаємо, 2 лютого президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про введення санкцій проти трьох українських телеканалів, а також їхнього власника — народного депутата Тараса Козака. Санкції, зокрема, передбачають анулювання ліцензії цих телеканалів.

Секретар РНБО Олексій Данілов розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", яка робота передувала прийняттю рішення про санкції проти телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK.

Джерело Україна 24 Теги