"Безпрограшна ситуація" — експерт про гучне рішення Зеленського

Олександр Мусієнко розповів, в чому плюси рішення щодо санкцій проти Козака для президента

"Безпрограшна ситуація" — експерт про гучне рішення Зеленського

Рішення про санкції проти нардепа Тараса Козака та блокування його телеканалів демонструє рішучість президента Володимира Зеленського. Про це заявив керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко в ефірі каналу "Україна 24".

"Це політичний крок, і в будь-якому разі він матиме політичні наслідки. Що він демонструє — рішучість президента. Людям подобається сильний, рішучий президент. Зверніть увагу: це безпрограшна ситуація з політичної точки зору. По-перше, є люди, які підтримують президента і кажуть, що він бореться з російською пропагандою, нашим ворогом всередині. Друге — навіть якщо суд скасує указ президента, він скаже: так слухайте, нам суд заважає. Політично він виграє в будь-якому випадку", — сказав він.

Читайте також: Нардепу Козаку не вручили підозру — у Зеленського назвали причину

Популярні відео

Експерт вважає, що рішучі рішення допомагають президенту посилити свою підтримку.

"Чим більше дієвих, рішучих кроків він продемонструє — адже люди чекають, що президент наведе лад, щось поламає і нове збудує, — ну ось, все відбувається..." — сказав він.

Читайте також: "Рішення викликає нездорові асоціації": правознавець розкритикував санкції проти каналів

Нагадаємо, 2 лютого президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про введення санкцій проти трьох українських телеканалів, а також їхнього власника — народного депутата Тараса Козака. Санкції, зокрема, передбачають анулювання ліцензії цих телеканалів.

Джерело Україна 24 Теги