Повний хаос — нардепка різко висловилася про стан енергетики в Україні

Вікторія Гриб обурилася подвійними стандартами

Повний хаос — нардепка різко висловилася про стан енергетики в Україні

В Україні склалася плачевна ситуація з енергетикою, і при цьому ніхто не вводить санкції, заявила нардепка Вікторія Гриб в ефірі каналу "Україна 24".

"Я б хотіла зрозуміти, чому саме зараз постало питання санкцій і закриття телеканалів. Ми сьогодні торгуємо з Росією, у нас сьогодні імпорт російської та білоруської електроенергії. Ми сьогодні практично щодня платимо по 15 млн грн безпосередньо російським і білоруським енергетикам, шахтарям", — сказала вона.

Читайте також: Блокування телеканалів: у Зеленського розповіли, чи можуть бути нові санкції

Популярні відео

Депутатка назвала те, що відбувається, подвійними стандартами.

"У нас зараз повний хаос в енергетиці. І цей хаос в енергетиці триває вже другий рік. І ми продовжуємо все-таки купувати російську і білоруську електроенергію. Поясніть мені, будь ласка, чому ми продовжуємо це робити й при цьому закриваємо три канали. Чому такі подвійні стандарти?" — сказала вона.

Читайте також: Зеленський зробив мужній вчинок — Гордон про санкції проти телеканалів

Нагадаємо, 2 лютого президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про введення санкцій проти трьох українських телеканалів, а також їхнього власника - народного депутата Тараса Козака. Санкції, зокрема, передбачають анулювання ліцензії цих телеканалів.

Джерело Україна 24 Теги