Блокування телеканалів: у Зеленського розповіли, чи можуть бути нові санкції

Федір Веніславський прокоментував санкції проти трьох українських телеканалів

Блокування телеканалів: у Зеленського розповіли, чи можуть бути нові санкції

Нардеп з фракції "Слуга народу", представник президента в КСУ Федір Веніславський розповів в ефірі каналу "Україна 24", чи можуть бути санкції щодо інших телеканалів після блокування каналів, які належать нардепу Тарасу Козаку.

"Багато хто говорить, навіть виступаючи з парламентської трибуни, наші політичні опоненти, які на цей момент підтримують рішення президента і РНБО, – заявляли, що рішення про закриття цих каналів (трьох телеканалів – ред.) перезріло, що їх треба було закривати раніше тощо. Але оцей приклад того, що рішення було ухвалено лише тоді, коли зібраний масив доказів СБУ не викликав суперечностей практично ні в кого з членів РНБО, тому що їм було надано інформацію…" — сказав він.

Читайте також: Зеленський зробив мужній вчинок - Гордон про санкції проти телеканалів

Популярні відео

Веніславський підкреслив, що для санкцій є підстави.

Це стовідсотково не напад на свободу слова, 100% є підстава для обмеження мовлення цих телеканалів. Тому ще раз наголошую, виваженість, послідовність і ухвалення рішення лише тоді, коли доказової бази достатньо – це є показник того, що це не політичне замовлення. І до інших каналів, якщо буде зібрано достатньо матеріалів, я думаю, буде застосовано…" — сказав він.

Раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" голова Мінкультури Олександр Ткаченко розповів, що Міністерство культури й інформаційної політики направило компанії Youtube офіційне звернення щодо припинення онлайн-мовлення "112 Україна", NewsOne і ZIK, які потрапили під санкції.

Джерело Україна 24 Теги