"Ми вже відчуваємо": Кравчук висловився про підтримку США України

За словами голови української делегації в ТКГ, "позиція США вже відчувається"

"Ми вже відчуваємо": Кравчук висловився про підтримку США України

Голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що вже відчувається позиція США щодо російської агресії і підтримки України.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24".

"Поки не можна прямо сказати, що американська адміністрація вже почала працювати в напрямку допомоги ТКГ, але вона чітко визначила свою позицію по відношенню до України, президент Байден в розмові з Путіним сказав, що першочерговим є повага суверенітету і збереження територіальної цілісності України, це було сказано офіційно", - сказав Кравчук.

Читайте також: "Можемо висувати Росії претензії" - представник групи щодо Донбасу про переговори

Популярні відео

За його словами, чітка позиція США вже відчувається.

"Посадові особи, котрі вже призначені або яких планується призначити в Білий дім, в своїх заявах роблять акценти на тому, що США допомагатимуть Україні не тільки гуманітарним, а й військовим способом, можливо, зброєю, допомагатимуть зупинити російську агресію шляхом санкцій різного роду, через дипломатичні канали. Ми вже відчуваємо, що США ясно і чітко визначили свою позицію про масштабну підтримку України", - сказав політик.

Читайте також: Можливо, зможемо домовитися — Арестович розповів, чого чекати від переговорів щодо Донбасу

Кравчук впевнений, що участь США в Нормандському форматі необхідна.

"Коли починалася війна на Донбасі, відбулася Женевська зустріч, і там перебував держсекретар США, це вже було, але потім наша влада чомусь вирішила, що може реалізувати план миру шляхом Мінського формату, і це було помилкою. Участь США в Нормандському форматі була б необхідна", - сказав Кравчук.

Раніше представник української делегації в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про дії Росії як учасниці ТКГ.

Джерело Україна 24 Теги